Основные новости

Південна Корея, Японія і США почали спільні навчання з відстеження північнокорейських ракет

До спільних навчань по відстеженню польотів ракет, запущених Північною Кореєю, приступили в понеділок Південна Корея, Японія і Сполучені Штати, повідомляють ЗМІ.

У маневрах, що проходять поблизу Корейського півострова, беруть участь кораблі трьох країн, оснащені системами протиракетної оборони “Іджіс” – два корабля ВМС США і по одному від Південної Кореї і Японії.

“Під час навчань кораблі з системами “Іджіс” відпрацьовуватимуть дії з виявлення та відстеження потенційних ракет Північної Кореї і вестимуть обмін одержуваною інформацією”, – йдеться в повідомленні міністерства оборони Південної Кореї.

Пхеньян регулярно критикує спільні маневри США і їх союзників в районі Корейського півострова, заявляючи, що вони спрямовані на підготовку до нанесення удару по КНДР.

У той ж час, як заявив напередодні міністр оборони Японії Іцунорі Онодера, “саме Північна Корея є джерелом напруженості” в регіоні.

“Якщо Північна Корея пообіцяє відмовитися від своєї ракетно-ядерної програми, це може привести до діалогу”, – сказав він під час зустрічі з японськими військовослужбовцями минулої неділі

Залишити відповідь