Основные новости

США не скасують санкції проти РФ до відновлення територіальної цілісності України

Санкції США проти Росії будуть зберігатися до тих пір, поки не буде відновлена ​​територіальна цілісність України, заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

“Режим санкцій не буде змінений до припинення російського вторгнення в Україну і відновлення її територіальної цілісності”, – сказав він, виступаючи в Атлантичній раді у Вашингтоні.

Він зазначив, що “вторгнення і захоплення територій інших країн не можна ігнорувати”. Саме це послужило причиною введення санкцій проти Росії, а також стало перешкодою на шляху поліпшення відносин між двома країнами.

“У випадку з Україною ми дуже чітко сказали росіянам, що це єдине питання, ймовірно, найскладніше питання. Якщо його не вирішити, воно буде стояти на шляху відновлення (нормальних – ІФ) відносин. Це важливо, і ми хочемо відновити їх. Але Росія повинна почати з вирішення української проблеми”, – сказав держсекретар.

За його словами, пріоритетним питанням є “припинення насильства” на Донбасі, рівень якого, за його даними, в поточному році зріс порівняно з 2016 роком на 60%.

Держсекретар США повідомив, що Вашингтон і Москва працюють над вирішенням питання про введення в Східну Україну миротворців ООН.

Залишити відповідь