Основные новости

Лідери ЄС схвалили продовження економічних санкцій проти РФ на півроку

Лідери Європейського Союзу схвалили продовження ще на шість місяців економічних санкцій блоку проти Росії, накладених через російську анексію Криму і підтримку Москвою бойовиків на сході України. Про це повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у Twitter.

“Лідери ЄС дали зелене світло, щоб продовжити економічні санкції ЄС на #Russia ще на 6 місяців. Офіційний переклад на наступному тижні”, – написав Йозвяк.

Строк дії санкцій, націлених на енергетичний, оборонний і фінансовий сектори Росії, закінчується в кінці січня 2018 року.

“Лідери ЄС, що зустрічаються в Брюсселі в четвер, погодяться на їх продовження до середини 2018 року”, – сказали чиновники і дипломати в Брюсселі.

Президент України, Петро Порошенко: Важливе політичне рішення лідерів Євросоюзу продовжити економічні санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності Украіни та небажання припинити гібридну агресію проти нашої держави. Гідна відповідь Москві за невиконання своїх зобов’язань та чіткий заклик до змін у політиці Кремля.

Вдячний Канцлеру Меркель та Президенту Макрону, як партнерам у Нормандському форматі, всім нашим друзям в ЄС за рішучу підтримку України та незламну єдність і солідарність перед агресором.

Майбутнє миру, безпеки і процвітання нашого європейського дому залежать від відновлення суверенітету та територіальної цілісності України!

Залишити відповідь