Основные новости

США готують наймасштабніший пакет антиросійських санкцій, – ЗМІ

У лютому 2018 року Сполучені Штати Америки готуються прийняти новий пакет антиросійських санкцій, який доповнять закритим списком громадян Росії, контакт з якими небажаний для американських партнерів у Європі.

Згідно з інформацією джерел, окрім офіційної частини документа буде розроблений і закритий список, що включає більше сотні прізвищ російських громадян.

До цього списку буде входити кілька сотень прізвищ громадян Росії. Санкції проти них не будуть вводитися. Але цей документ стане сигналом для європейців, що з цими людьми вести справи небажано.

До цього списку можуть потрапити російські бізнесмени, громадські діячі, чиновники та громадяни РФ, які мають державні нагороди. Він буде доступний тільки для союзників і партнерів США в Європі.

Тим часом голова тимчасової комісії Ради Федерації із захисту державного суверенітету і запобігання втручання у внутрішні справи Андрій Клімов повідомив, що Росія вже почала підготовку можливих заходів у відповідь на дії США. “Ми діятимемо в режимі дзеркальної дипломатії. Всі недружні дії США будуть зустрінуті такими самими заходами з боку Росії”, – зазначив він.

Залишити відповідь