Авторские статьи

Данські військові в порядку ротації приймуть естафету служби у складі групи НАТО в Естонії у французьких колег, які, у свою чергу, відправляться нести службу в Литві

На естонській авіабазі Емарі приземлилися данські військовослужбовці, які приєднуються до роботи данських штабних офіцерів, що знаходяться на естонській військовій базі Тапа з весни минулого року у складі бойової групи союзників по НАТО.

Про це повідомляє сайт естонського телерадіомовлення ERR.

В четвер у порт Палдіскі буде доставлена бойова техніка підрозділу, у тому числі, бойові машини піхоти CV90, повідомила прес-служба головного штабу Сил оборони.

Данські військові в порядку ротації приймуть естафету служби у складі групи НАТО в Естонії у французьких колег, які, у свою чергу, відправляться нести службу в Литві.

Тактична група НАТО з 1200 британських, французьких і данських військовослужбовців приступила до служби в Тапа на початку квітня 2017 року у складі 1-ої піхотної бригади. Підрозділ озброєний танками Challenger 2, бойовими машинами піхоти Warrior і самохідними артилерійськими установками AS90. Провідною державою в тактичній групі є Велика Британія.

Залишити відповідь