Авторские статьи

Німеччина є одним з найголовніших торгових партнерів України в ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Німеччина є одним з найголовніших торгових партнерів України в ЄС. Сьогодні українська делегація на чолі з Степан Кубів прибула на українсько-баварський економічний форум, щоб поглибити співпрацю між країнами.

За 9 місяців 2017 року двостороння торгівля між Україною та Німеччиною зросла на 27% у порівнянні з аналогічним періодом 2016, а загальний товарообіг склав майже $6,6 млрд. Український експорт до Німеччини зріс на 23,1% та склав $1,6 млрд. Найбільш популярними експортними товарами стали електричні машини, насiння і плоди олійних рослин, руди, деревина та вироби з металів.

Водночас, Україна залишається привабливою з точки зору інвестицій для німецьких компаній. За 9 місяців 2017 року розмір інвестицій в нашу країну зріс на $213 млн. Станом на 1 жовтня 2017 Німеччина інвестувала в економіку України $1,8 млрд, із яких $1,1 млрд – інвестиції в промисловість. Найбільш популярним напрямком для німецьких інвестицій в Україні є виробництво автозапчастин та комплектуючих, де вже було створено близько 30 00 робочих місць, і тільки за останній рік + 2 000.

Під час баварського форуму Степан Кубів також зустрінеться з Державним міністром економіки і комунікацій, енергетики і технологій Баварія Ільзою Айгнер. Про всі результати візиту ми оперативно повідомлятимемо в Twitter 🙂 Підписуйтеся на @mineconomdev.

Більше про українсько-німецьку торгівлю шукайте в інфографіці – за 2016 рік: http://bit.ly/2Bnl5uT та за 11 місяців 2017: http://bit.ly/2DAVa9e

Залишити відповідь