Украина Реформы

Асоціація представниць правоохоронних органів розпочала роботу

Академія патрульної поліції

Вперше в Україні! Асоціація представниць правоохоронних органів розпочала роботу! Ця громадська організація сприятиме забезпеченню рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у правоохоронних органах — а отже й чітким перспективам професійного розвитку.

Подібні асоціації у світі — звична багаторічна практика. Втім, навіть Президент Міжнародної Асоціації Жінок-Поліцейських Маргарет Шортер розповіла: вона вражена ентузіазмом і швидкістю, з якими цей проект запустили в Україні.
Процес створення організації координувала робоча група представниць різних правоохоронних органів. Одна з цих жінок — заступниця начальника Академії патрульної поліції Ирина Зеленая. Ірина пояснює: «Усі охочі представники правоохоронних органів, у тому числі з Академії, можуть стати частиною Асоціації для обміну досвідом і розширення можливостей професійного розвитку. Участь представників Академії буде ще одним кроком на шляху до системних змін у суспільстві, адже саме в нашій державній установі створюється фундамент для майбутньої діяльності поліцейського. Я вдячна Асоціації за можливість бути частиною змін на краще».

Запуск проекту став можливим завдяки спільним зусиллям представниць правоохоронних органів, а також за фінансового та організаційного сприяння Проекту підтримки підготовки поліцейських (Police Training Assistance Project – PTAP).

«Поодинці ми сильні, разом ми могутні»! Рахі Веріа

One thought on “Асоціація представниць правоохоронних органів розпочала роботу

Залишити відповідь