Украина НАТО

Україна НАТО

Провели з колегами зустріч з делегацією штаб-квартири НАТО. В рамках обміну інформацією ознайомилися з проведеною на сьогоднішній день роботою проекту цільового трастового фонду Україна-НАТО С4, обговорили актуальні питання С2/C4ISR/JISR.

В ході представлених презентацій мали можливість розглянути перелік подальших заходів для України щодо розвитку спроможності та підтримки з боку Трастового фонду С4.

Майже всі виступаючи зі штаб-квартири НАТО наголошували на високому інтелектуальному потенціалі українських військовослужбовців та наших спроможностях. Разом з тим, однією з узагальнюючих проблем для подальшого переходу на C2/C4ISR нашого сектору безпеки і оборони є відсутність чіткої міжвідомчої координації та обмежений обмін інформацією. Також впливає на це те, що Україна тяготіє на відміну від НАТО до підходів централізованого управління (слайд для розуміння додаю до фото), що обмежує використання наших споможностей в повному обсязі та відповідно гальмує процеси розбудови оновлених структур.

Що потрібно? Створення об’єднаної проектної команди Україна-НАТО для розробки української концепції операцій C4ISR для покращення управління інформацією та розвідувальними даними при ухваленні рішень як на оперативному, так і на тактичному рівнях (управління єдиною картиною ситуаційної обізнаності).

З огляду на необхідність підвищення ефективності дій цієї об’єднаної команди, яка на завершальному етапі формування з української сторони, та в рамках здійснення демократичного цивільного контролю, висловила спільну пропозицію щодо залучення представників депутатського корпусу до її роботи та обмін інформацією щодо поетапних кроків з написання концепції операцій внутрішнього українського C4ISR.
#UANATO
NATO in Ukraine і Україна – Солідарність – НАТО

Залишити відповідь