Украина НАТО

Генеральний штаб ЗС України розпочав підготовку до проведення національного змагання фахівців з програмування «UKRAINIAN DEFENSE HACKATHON 2018»

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Генеральний штаб ЗС України розпочав підготовку до проведення національного змагання фахівців з програмування «UKRAINIAN DEFENSE HACKATHON 2018»

Під час робочої зустрічі заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Родіона Тимошенка з керівником проекту обміну досвідом та знаннями Трастового фонду #НАТО NATO з удосконалення системи командування, управління та зв’язку презентовано план підготовки до проведення в Україні у 2018 році національного змагання фахівців з програмування за зразком змагань НАТО «TIDE Hackathon».

В рамках Трастового фонду НАТО з удосконалення системи командування, управління та зв’язку реалізується проект з обміну досвідом та знаннями. В рамках цього проекту, на запрошення сторони НАТО у березні 2017 року військовослужбовці ЗС України вперше взяли участь у змаганнях НАТО з програмування «NATO Enterprise Architecture Hackathon». Змагання відбулось у період 27 по 31 березня на базі компанії «Hewlett Packard Enterprise», м. Лондон, Велика Британія.

Україну, як країну-переможницю було запрошено для участі у планувальній конференції наступного змагання «TIDE Hackathon — 2018». За результатами проведеного заходу Україні запропоновано у 2018 році провести національне змагання фахівців із програмування за зразком аналогічних змагань НАТО «TIDE Hackathon».

На даний час разом зі стороною НАТО здійснюються підготовчі заходи щодо визначення завдань учасникам національного змагання.

До змагань буде залучено команди сектору безпеки і оборони України, команди НАТО та національного приватного ІТ-сектору.

За узгодженням зі стороною НАТО, захід планується провести у період 23 — 27 липня 2018 року в інноваційному парку Unit City міста Київ.

Залишити відповідь