Украина и США Украина НАТО

В Командуванні Повітряних Сил ЗСУ відбулася двостороння зустріч представників України з групою з питань керівництва та управління діяльністю в оборонній сфері Сполучених Штатів Америки

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

У ВІННИЦІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ КЕРІВНИЦТВА ТА УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ В ОБОРОННІЙ СФЕРІ

Сьогодні, 20 квітня, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України відбулася двостороння зустріч представників Повітряних Сил Збройних Сил України з групою з питань керівництва та управління діяльністю в оборонній сфері Сполучених Штатів Америки, яких очолював керівник регіональної програми DGMT Гарі Еспінас.
Українську делегацію очолив командувач виду Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов
Головною метою зустрічі було обговорення питань стосовно можливого запровадження пілотного проекту співробітництва з питань керівництва та управління діяльністю в оборонній сфері, започаткування діалогу стосовно надання допомоги у розробці спільного плану дій та документів оперативно-стратегічного рівня необхідних для успішного впровадження положень Стратегічного Оборонного Бюлетеня.
На початку зустрічі генерал-полковник Сергій Дроздов привітав іноземних гостей з прибуттям та висловив сподівання, що сьогоднішня зустріч надасть можливість здійснити не аби який досвід, а також надасть можливість офіцерам Повітряних Сил ЗС України почути слушні поради щодо здійснення реорганізації.
У свою чергу Гарі Еспінас подякував командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України за теплий прийом, а також представив брифінг презентацію відповідно до тематики заходу, де пояснив, що таке Стратегічний Оборонний Бюлетень, етапи його створення та впровадження.
Для іноземної сторони було також проведено брифінг на тему «Стан та перспективи розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України».
По завершенні зустрічі сторони обмінялися пам’ятними сувенірами, а для іноземної делегації була проведена цікава екскурсія по експозиції бойової техніки музею Повітряних Сил.

Залишити відповідь