Украина НАТО

«Україна – Грузія – НАТО: актуальні питання поглиблення співпраці»

Рік тому ми в рамках проекту «Україна-Солідарність-НАТО» провели міжнародну конференцію «Україна – Грузія – НАТО: актуальні питання поглиблення співпраці» в Тбілісі. З огляду на кількість питань, які ми не встигли обговорити тоді, попри те, що майже на годину перебрали запланований час, спільно з нашими колегами з Грузії 24 квітня проводимо наступну нашу міжнародну конференцію в Батумі. Крім того, я впевнена, що налагодження якісного співробітництва між нашими державами на шляху євроатлантичної інтеграцііі, обмін досвідом та інформацією щодо впровадження реформ – сприятиме нашому поступу до набуття членства в НАТО.

Мета Конференції – окреслення нових викликів та загроз Чорноморського регіону для формування механізмів співраці, що спрямовані на забеспечення безпеки євроатлантичного безпекового простору.

У заході візьмуть участь народні депутати України, члени Парламенту Грузії та Уряду Аджарської Автономної Республіки, представники Офісу НАТО в Грузії, Посольства України в Грузії, Міністерства оборони України, Національної поліції України, експерти з євроатлантичних питань, журналісти, громадськість.

Учасники Конференції обміняються досвідом щодо торговельно-економічних аспектів безпеки Чорноморського регіону, розвитку взаємодії з обміну інформацією щодо кібератак, формування концепціі обєднаноі системи кібербезпеки, реформування сектору безпеки та оборони згідно стандартів НАТО та інших питань євроатлантичного співробітництва.

Захід транслюватиметься на офіційній сторінці проекту “Україна-Солідарність-НАТО” у Faceebook https://www.facebook.com/Ukraine.Solidarnist.NATO.
Контактна інформація: ukraine.solidarnist.nato@gmail.com.
Контактний телефон: +380504419373
#UANATO
#БПП

Залишити відповідь