Украина НАТО

ХVIII Міжнародний тиждень #НАТО

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

З 23 квітня у Національному університеті оборони України проходитиме ХVIII Міжнародний тиждень #НАТО NATO

У понеділок, 23 квітня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочнеться ХVIII Міжнародний тиждень за темою «Переформатування позиції НАТО для реагування на виклики ХХІ сторіччя».

Захід проходитиме за підтримки NATO Defense College Оборонного коледжу НАТО (м. Рим, Італія) та Школи НАТО (м. Обераммергау, Німеччина). Міжнародний тиждень присвячений аналізу та обговоренню ключових питань, які сприяють формуванню сучасного середовища безпеки та мають першочергове значення для позиції та адаптації НАТО до викликів 21-го століття.

В урочистій церемонії відкриття заходу візьмуть участь представники керівного складу Міністерства оборони України, міністерства національної оборони Литви, Міжнародного військового штабу НАТО, Представництва НАТО в Україні.

Взяти участь у Міжнародному тижні запрошені представники органів законодавчої та виконавчої влади, силових структур, вищих навчальних закладів, громадських організацій України.

Під час лекційних занять та роботи у комітетах експерти НАТО, видатні науковці та посадові особи, що знаходяться в штаб-квартирі Альянсу, та безпосередньо беруть участь у формуванні політики Альянсу, ознайомлять слухачів Національного університеті оборони України імені Івана Черняховського із поглядами на перспективи розвитку альянсу та напрямами співробітництва з Європейським Союзом. Будуть розглянуті сучасні гібридні загрози і реагування НАТО на них, а також західна оцінка Росії.
NATO NATO in Ukraine #StrongerTogether #WEARENATO

Залишити відповідь