Украина НАТО

Combined Resolve X – Day 2: українська військова техніка прибула до ФРН

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Combined Resolve X – Day 2: українська військова техніка прибула до ФРН
#CombinedResolve X – Day 2: #Ukrainian military personnel, armored vehicle, and equipment arrived in #Germany

Сьогодні, 24 квітня до військового полігону поблизу міста Хохенфельс Hohenfels, Bayern, Germany (Федеративна Республіка Німеччина) прибула українська військова техніка для участі у міжнародних навчаннях Combined Resolve Х.

Зокрема десантно-штурмова рота буде озброєна сімома #БТР80, а танкісти братимуть участь у навчаннях на п’ятьох танках #Т84. Вся техніка попередньо в Україні була відремонтована. Доставляли її до ФРН автотралами, подолавши понад 1000 кілометрів. Окрім цього на БТРи встановили засоби зв’язку «#Harris» та вітчизняні комплекси геолокації «#Базальт».

«Combined Resolve це не змагання, це насамперед навчання та обмін досвідом із військовослужбовцями різних країн. Нам є що показати нашим колегам, тому що ця рота пройшла великий шлях. Декілька місяців тому ці військовослужбовці повернулися з виконання завдань в місті #Авдіївка Донецької області», – зазначив заступник командира десантно-штурмової роти старший лейтенант Ілля Комаров.

Наразі українці готуються до активної фази навчань, яка запланована на наступний тиждень. «В ході цих навчань ми будемо працювати над собою та поліпшувати готовність нашої техніки. Відтак, паралельно також і підготуємось до змагань «Strong Europe Tank Challenge 2018», – повідомив командир танку старшина Роман Киричук.

#WEARENATO U.S. Army U.S. Army Europe U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Department of Defense (DoD) Bundeswehr #UAF #StrongerTogether #Combined_Resolve_Х Міністерство оборони України #Paratroopers #Airborne #ДШВ 7th Army Training Command #StrongEuropeTankChallenge2018 #CombinedResolveХ2018 #Hohenfels_Training_Area JMRC

Залишити відповідь