Украина и США

Посол України в США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) взяв участь у церемонії підписання Угоди між Міністерством оборони України та Державним департаментом США про передачу Україні обладнання для міжурядової лінії захищеного зв’язку

Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США
Посол України в США Валерій Чалий (Valeriy Chaly) взяв участь у церемонії підписання Угоди між Міністерством оборони України та Державним департаментом США про передачу Україні обладнання для міжурядової лінії захищеного зв’язку.

Документ підписали з української сторони – Начальник Управління верифікації ГШ ЗСУ Андрій Гудзь, з американської – в.о. Першого заступника Помічника Держсекретаря з питань верифікації, планування та європейської безпеки Брюс Тернер.

В ході церемонії Валерій Чалий відзначив конструктивну взаємодію між Україною та США в галузі контролю над озброєннями, нерозповсюдження ЗМЗ та експортного контролю, яка сприяє поглибленню відносин стратегічного партнерства між двома державами.

Підписання Угоди відбулося в рамках засідання двосторонньої Робочої групи з питань нерозповсюдження та експортного контролю, яке цього тижня проходить у Вашингтоні.

Залишити відповідь