Украина и Канада Украина НАТО

Зусилля в сфері українсько-канадського військового співробітництва

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine


Зусилля в сфері українсько-канадського військового співробітництва спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри та дружби / Efforts in the field of Ukrainian-Canadian military cooperation are aimed at increasing the level of mutual trust and friendship.
Today, May 10, during the visit of the delegation of Canadian Army Canadian Armed Forces was the meeting of First Deputy Commander of the Army of Land Forces of Ukraine Lieutenant-General Vyacheslav Nazarkin with Commander of the Canadian Army of the Armed Forces of Canada Lieutenant-General Paul Wynnyk.
Сьогодні, 10 травня, в рамках візиту делегації Сухопутних військ Збройних Сил Канади відбулася зустріч першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта В’ячеслава Назаркіна з командувачем Сухопутних військ Збройних Сил Канади генерал-лейтенантом Полом Вінником
Під час зустрічі узгоджено перспективні напрями військового співробітництва між сухопутними військами обох країн, а також допомогу в набутті оперативних спроможностей Сухопутних військ Збройних Сил України, зокрема з питань реформування системи підготовки з упровадженням стандартів збройних сил держав-членів NATO #НАТО.

Перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант В’ячеслав Назаркін подякував канадській стороні за підтримку та практичну допомогу від Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил Канади, зокрема, консультативно-дорадчу та матеріально-технічну допомогу, яка надається у цей важкий для України період.

За його словами, підготовка підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України за участю канадських військовослужбовців навчально-тренувальної місії “#Unifier” на сьогодні є дійсно важливим вкладом у зростання професіоналізму українських солдатів і про це свідчить успішне виконання ними бойових завдань на Сході України.
В свою чергу командувач Сухопутних військ збройних сил Канади генерал-лейтенант Пол Вінник запевнив українську сторону у повній підтримці у сфері підготовці військовослужбовців та підрозділів українського війська.
Сторони також обговорили перспективні напрями військового співробітництва, зокрема у сфері розвитку системи управління, створення системи розвідувального забезпечення та підготовки розвідувальних підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, реформування системи бойової підготовки, фахової підготовки снайперів та військових медиків, а також проведення заходів спільної підготовки військ.

Сторони підкреслили, що ця зустріч ще раз підтверджує, що сухопутні війська обох країн знаходяться на правильному шляху та висловили впевненість, що зусилля в сфері військового співробітництва та спільної підготовки підрозділів повинні бути спрямовані на підвищення рівня взаємної довіри та дружби.

#WEARENATO NATO NATO in Ukraine Canadian Armed Forces in Ukraine

Залишити відповідь