Украина НАТО

Інститут Військово-Морських Сил взяв участь у VI Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки і працевлаштування моряків (ETC-2018)

Інститут Військово-Морських Сил НУ “ОМА”

Інститут Військово-Морських Сил взяв участь у VI Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки і працевлаштування моряків (ETC-2018).

Сьогодні, традиційно Інститут Військово-Морських Сил був представлений на VI Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків ЕТС-2018 (INTERNATIONAL FORUM ON SEAFARERS. EDUCATION, TRAINING & CREWING ), який організований Національним університетом «Одеська морська академія» та Виставковим центром «Одеський дім». Форум об’єднує партнерів, зацікавлених в якісному навчанні, практичній підготовці та працевлаштуванні моряків, безпечній та ефективній експлуатації морських суден, надає відмінні можливості для обговорення актуальних питань, що стоять перед морською галуззю.
Цього року командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал І.О.Ворончено особисто взяв участь у виставці та конференції, де мав змогу більш детальніше розповісти учасникам форуму роль Інституту ВМС у цьому заході та роль вишу загалом для ВМС ЗС України.
Захід триває другий день поспіль.
Запрошуємо городян та гостей міста на виставку, де наші курсанти та офіцери Інституту ВМС розкажуть про те, як обрати одну з найпрестижніших та корисних для України професій – військовий моряк.

Залишити відповідь