Украина НАТО

У ВМС ЗС УКРАЇНИ ЗАВЕРШИЛИСЯ КУРСИ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО ЛІДЕРСТВА ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗС ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

ВМС ЗС України

У ВМС ЗС УКРАЇНИ ЗАВЕРШИЛИСЯ КУРСИ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО ЛІДЕРСТВА ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗС ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ
У період з 10 по 11 травня в Одесі проведено короткострокові навчальні курси зі стратегічного лідерства під керівництвом представників ЗС Великої Британії. До участі в заході, який проходить у рамках реалізації програми “Підготовки керівників вищого рівня” (Senior Leadership Course), залучено більше двадцяти військових моряків керівної ланки. Курс проводився за підтримки Програми професійної підготовки НАТО та Академії оборони Великої Британії.
– Стратегічне лідерство для нас є актуальним питанням сьогодення. Особливо це стосується реформування і проведення конструктивних змін в організаційно-штатній структурі українських ВМС, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Подібні курси покращать ефективність стратегічного лідерства серед представників керівної ланки, стануть підґрунтям наших сумісних дій в рамках подальшого розвитку національного флоту, – додав він.
Керівник виду ЗС України висловив вдячність іноземним колегам, які, в свою чергу, зазначили, що завжди раді співпраці з українськими військовими моряками. Основною метою заходу було удосконалення керівних навичок учасників навчального курсу, ознайомлення із сучасними управлінськими методиками та засадами аналітичної роботи. Військові моряки опрацювали сутність стратегічного лідерства, ознайомилися з основними викликами і перспективами розробки стратегій, дослідили питання змін та організаційного розвитку. Питання лідерства були розглянуті з прив’язкою до методик дизайну Стратегії розвитку Військово-Морських Сил ЗС України до 2035 року, опрацювання якої на даний час триває у Командуванні українських ВМС.
Варто зазначити, що такий курс є обов’язковим для високопосадовців військової сфери та цивільного персоналу такого ж рівня в органах державного управління та збройних силах Великої Британії.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Залишити відповідь