Украина НАТО

ВМС ЗС УКРАЇНИ В РУМУНІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОМУ НАВЧАННІ “МОРСЬКИЙ ЩИТ – 2018”

ВМС ЗС України

ВМС ЗС УКРАЇНИ В РУМУНІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОМУ НАВЧАННІ “МОРСЬКИЙ ЩИТ – 2018”
Військово-Морські Сили ЗС України взяли участь у багатонаціональному навчанні “Морський щит – 2018”, які проходили в Румунії з 7 по 11 травня. Основною метою навчання було відпрацювання заходів з планування, виконання та оцінки протичовнових дій за підтримки проведення протикатерної, протиповітряної та протимінної оборони.
За словами заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірала Олексія Неїжпапи, сумісні навчання сприяють налагодженню взаємодії між країнами-учасниками, в даному випадку це стосується держав Чорноморського басейну, останнім часом досить нестабільного регіону. Він зазначив, що виконуючи разом поставлені завдання на морі, в повітрі й на суші, ми робимо ще один крок до забезпечення миру й стабільності у Чорному морі.
Учасники навчання ознайомилися з особливостями планування, виконання та оцінки протичовнових дій із залученням багатонаціональних сил за стандартами НАТО, організацією та проведенням маневрів, управлінням багатонаціональними силами, функціонуванням та структурою групи керівництва навчанням.
Участь українських військових моряків у подібних заходах є важливою з точки зору необхідності підтримання і розвитку військового співробітництва зі збройними силами країн-членів та країн-партнерів Північноатлантичного альянсу.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Залишити відповідь