Украина и ЕС Украина Реформы

Culture Bridges – Головна сторінка

Источник: Culture Bridges – це програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.

Програма фінансує низку активностей, зокрема міжнародну мобільність фахівців, проекти національної і міжнародної співпраці, тренінги та ознайомчі поїздки до країн ЄС.
Серед інших можливостей – спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подавати заявки на програму «Креативна Європа».
***
Culture Bridges is a programme that supports the development of the cultural sector in Ukraine and enables it to engage more effectively with cultural organisations and operators in the EU. Culture Bridges is funded by the European Union under the EU’s support to the implementation of the Association Agreement between the EU and Ukraine; and is managed by the British Council in partnership with the European Union National Institutes for Culture (EUNIC) network in Ukraine.
The programme funds a range of activities including international mobility, national

Залишити відповідь