Украина и США Украина НАТО

Допомога від #США та інших країн #НАТО є важливим елементом для розвитку ЗС України

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Допомога від #США та інших країн #НАТО є важливим елементом для розвитку ЗС України – генерал-полковник Ігор Колесник / Assistance from the United States of America and other NATO countries is an important element for the development of the Armed Forces of Ukraine – Colonel-General Ihor Kolesnyk

Допомога, яку українська сторона отримує від США та інших партнерів з числа країн НАТО, є вагомим чинником у процесах реформування Збройних Сил України та у нарощуванні їх оперативних спроможностей.
Таке переконання у п’ятницю 18 травня висловив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковник Ігор Колесник. Він провів зустріч з директором Департаменту стратегії та політики Командування Збройних Сил США в Європі генерал-майором Девідом Олвіном, який є співголовою від США у складі Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування (БОКК).
«Ми високо цінуємо увагу американської сторони та інших партнерів до проблем, з якими стикаються Збройні Сили України, вдячні за ефективну допомогу, яку отримуємо в рамках роботи Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету. Така допомога є важливою для подальшого розвитку спроможностей наших Збройних Сил та для їх ефективного реформування», – наголосив генерал-полковник Ігор Колесник.
Він дав високу оцінку черговому засіданню БОКК, яке цими днями відбулося в Києві за участю США, Канади, Великобританії, Литви та Польщі, до яких цього року приєдналися представники Королівств Швеції і Данії.
«Приєднання до діяльності БОКК представників Швеції і Данії є свідченням ефективності його діяльності», – зауважив представник Генерального штабу ЗС України.
У зв’язку з тим, що генерал Девід Олвін завершує місію у якості співголови БОКК від американської сторони, генерал-полковник Ігор Колесник від імені начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України вручив йому почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України».

U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Department of State U.S. Department of Defense (DoD) NATO in Ukraine

Залишити відповідь