Украина и Канада Украина НАТО

ВМС ЗС УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА КАНАДИ В УКРАЇНІ

ВМС ЗС України

ВМС ЗС УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНОГО І ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА КАНАДИ В УКРАЇНІ
Сьогодні, 21 травня, на борту фрегата “Гетьман Сагайдачний” відбулася зустріч делегації командувача Військово-Морських Сил ЗС України з делегацією Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні. Захід пройшов відповідно до Плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України на травень – червень 2018 року.
Вітаючи іноземну делегацію командувач національних ВМС подякував гостям за постійну допомогу з боку Канади та наголосив на важливості подальшого співробітництва.
– Візит наших постійних партнерів та друзів – це велика честь для нас, – зазначив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко. – Україна є суверенною морською державою. І саме на нас покладається її захист з морського напрямку, а тісна співпраця між двома країнами допомагає успішно прямувати в заданому напрямку, – додав він.
У ході зустрічі було обговорено питання подальшого співробітництва, поточний стан справ на морському напрямку та перспективи розвитку Військово-Морських Сил ЗС України.
По завершенню заходу відбувся обмін подарунками та колективне фотографування.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС УкраїниЗалишити відповідь