Украина Реформы

Україна та Ізраїль вдало завершили переговори й дуже скоро між країнами запрацює зона вільної торгівлі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Україна та Ізраїль вдало завершили переговори й дуже скоро між країнами запрацює зона вільної торгівлі! А що ж зараз з українським експортом до цієї країни?

Експорт товарів до цієї країни за перший квартал 2018 року склав $179 млн, а за підсумками 2017 року Ізраїль посів десяте місце в експорті товарів і послуг України. Це ринок у фокусі для нашого експорту згідно з #ЕкспортнаСтратегія.

Найбільше до Ізраїлю за перший квартал цього року зріс експорт інших прутків та брусків з вуглецевої сталі на $11 млн, прокату плоского з вуглецевої сталі завширшки 600 мм або більше, гарячекатаного на $7,5 млн, прутків та брусків гарячекатаних, з вуглецевої сталі на $5,1 млн, сорго зернового на $1,8 млн, кутиків, фасонних та спеціальних профілів з вуглецевої сталі на $1,1 млн.

Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем відкриє ще більше можливостей для українських виробників і дасть “зелене світло” для кооперації українських та ізраїльських підприємств у high-tech, інжинірингу та сфері переробного обладнання для харчової промисловості.

#експортуй

Nataliya Mykolska Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту Embassy of Ukraine in the State of Israel
Ізраїль в Україні – Israel in Ukraine

Залишити відповідь