Лирика

Тарас Чорновіл про “Колесо истории”

Тарас Чорновіл
1 червня ·

Ще маю сказати про свій основний набуток сьогодні на Книжковому Арсеналі. Це чудова й мудра книга, до якої й я маю якийсь маленький і скромний стосунок. Вийшла друга книга, автор якої найвідоміший український блогер Олег Пономарь. Сам постійно читав його мудрі й виважені дописи, якось, не розраховуючи на успіх, надіслав запит на дружбу в фейсбук. І не лише отримав підтвердження, але й за кілька тижнів пропозицію долучитися до підготовки узагальненого видання статей Олега. Мені він запропонував написати короткі передмови до кожного року, відображеного в книзі, а це від другої половини 2015-го й до кінця березня 2018-го.

Для мене це велика честь і справжнє задоволення від можливості читати тексти тоді ще майбутньої чудової книги. Її ще можна придбати на Книжковому Арсеналі в закутку видавництва КМ-БУКС або в книгарнях. Точно, що мусить бути (як і перший том “Вітрина”) в книгарні біля метро “Театральна”, там поверхом вище й саме видавництво розміщене.

Тож рекомендую всім. Читати дописи Пономаря завжди цікаво, але лише зібрані воєдино вони відкривають вражаючу панораму подій нашої сучасності.

Залишити відповідь