Украина НАТО

5 червня розпочався візит в Україну військової делегації Збройних Сил Королівства Данії на чолі з начальником Об’єднаного штабу з операцій генерал-майором Кеннетом Педерсоном

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

??️??️ #StrongerTogether #СильнішіРазом
#Україна – #Данія: розширення воєнно-політичного діалогу у форматі #NORDEFCO
5 червня розпочався візит в Україну військової делегації Збройних Сил Королівства Данії на чолі з начальником Об’єднаного штабу з операцій генерал-майором Кеннетом Педерсоном / On June 5, the visit of the military delegation of the Danish Armed Forces Forsvaret to Ukraine led by the Chief of the Joint Operations Headquarters, Major General Kenneth Pedersen, began.
Під час зустрічі данську сторону було поінформовано стосовно функцій та завдань, покладених на Об’єднаний оперативний штаб Збройних Сил України. Крім того, партнерів з Данії було детально ознайомлено з поточною ситуацією в районі проведення Операції об’єднаних сил.
Голова української делегації генерал-майор Ігор Танцюра наголосив на важливості здійснення тісної взаємодії та міжвідомчої координації під час відбиття російської агресії.
В свою чергу, данська сторона підкреслила відданість попереднім домовленостям стосовно надання допомоги Збройним Силам України.
Серед пріоритетів подальшої двосторонньої співпраці у військовій сфері – розширення формату воєнно-політичного діалогу (зокрема, й у форматі NORDEFCO – Північноєвропейського оборонного співробітництва), нарощування спільної участі в багатонаціональних військових навчаннях, а також курсова підготовка за участі данських інструкторів в рамках Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування (БОКК).
Сторони домовилися розширити спектр взаємодії по всім питанням, які становлять спільний інтерес. Завтра данська делегація відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки.
#WeAreNATO NATO NATO in Ukraine Embassy of Denmark in Ukraine

Залишити відповідь