Украина Реформы

Уряд затвердив правила малої приватизації. В найближчі тижні мають з’явитися перші лоти в ProZorro.Продажі

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Друзі, а в нас сьогодні справді добрий ранок. Уряд затвердив правила малої приватизації! Це означає, що вже в найближчі тижні мають з’явитися перші лоти в ProZorro.Продажі.

Саме сьогодні набули чинності правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній із значною часткою державного капіталу.

Кабмін затвердив Порядок проведення аукціонів з продажу об’єктів малої приватизації. Документ містить детальний опис процедур, починаючи від заведення об’єктів (лотів) в систему ProZorro.Продажі, проведення електронних аукціонів, і закінчуючи визначенням переможця, розміру та порядку сплати плати за участь у ньому тощо. Крім того, було затверджено Порядок відбору і авторизації електронних майданчиків для проведення електронних аукціонів малої приватизації.

Ми довго і наполегливо йшли до цього, наразі, завершуються тестування нових процедур в електронній системі. Наступний крок – це оголошення акредитації електронних майданчиків, яке відбудеться найближчим часом. А перші лоти програми малої приватизації мають з’явитися в ProZorro.Продажі вже влітку!

Більше про малу приватизацію читайте тут: http://bit.ly/2Jz6wMU

Степан Кубів Max Nefyodov Илья Михайлов Viktor Nestulia Андрей Мотовиловец (Andrey Motovilovets) Вадим Хомич (Vadym Khomych) Oleg Protsenko Sergiy Volodymyrovych Oleksiy Movchan Sergii Kulyk Александр Акуленко Oksana Rak Ксения Запорожская (Ksusha Zaporozhskaya) Федір Крикун Kristina Pras Dmitry Polansky

Залишити відповідь