Украина и мировые банки Украина Реформы

Сьогодні святкуємо логічний результат дворічної співпраці Мінрегіон, народних депутатів України з комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), European Investment Bank, НЕФКО, донорів та керівництва E5P

Геннадій Зубко

Сьогодні святкуємо логічний результат дворічної співпраці Мінрегіон, народних депутатів України з комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), European Investment Bank, НЕФКО, донорів та керівництва E5P. Нарешті, міжнародним фінансовим установам можна активно починати інвестиційні проекти в сфері теплопостачання, без ризику арешту таких інвестицій через борги накопичені багато років тому. Інвестиційні рахунки, на які надходять кошти МФО, захищені Законом України. Тернопіль, Чернігів, Житомир та інші міста, що працюють з Е5Р, можуть активно впроваджувати проекти.
Законопроект №6578 – це логічне продовження реформування в сфері теплопостачання, яку започаткував Мінрегіон ще в 2016 році, створивши наказом, відповідну робочу групу.
Рухаємося до послідовного та прогнозованого реформування задля налагодження фінансової стабільності та високої платіжної дисципліни в секторі?

З Степан Кубів Diana Korsakaitė Max Nefyodov Дмитро Андрієвський Руслан Голуб Sevki Acuner Francis Malige Marina Petrov Mark Magaletsky Julia Shevchuk Joh Baur Denis Prusakov Anna Vilde Anastasiia Kharlan Grzegorz Gajda Олександр Слобожан Artem Kuznetsov Eugene Cherviachenko Офіс підтримки та впровадження реформ Мінрегіону

Залишити відповідь