Украина и США Украина НАТО

Представник #НУОУ взяв участь у семінарі у #США з удосконалення використання змішаної форми навчання у підготовці та проведенні багатонаціональних навчань

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

??️??️ #StrongerTogether #СильнішіРазом
Представник #НУОУ взяв участь у семінарі у #США з удосконалення використання змішаної форми навчання у підготовці та проведенні багатонаціональних навчань / Representative of the National Defense University of Ukraine took part in a seminar in the #USA to improve the use of mixed forms of training in the preparation and conduct of multinational exercises.
Для ознайомлення із міжнародним досвідом щодо впровадження дистанційного навчання в освітній процес підготовки військових фахівців та проведення міжнародних навчань начальник відділу (впровадження інноваційних технологій та технічного супроводження навчального процесу) ‒ заступник начальника навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Василь Школяренко взяв участь у семінарі, який днями проводився у м. Вашингтон, США.
Учасники заходу, 18 представників оборонних організацій з Грузії, Словенії, України, США та Стратегічного Командування НАТО з трансформації NATO – Allied Command Transformation (ACT), зустрілися для напрацювання рекомендацій щодо подальшого розвитку дистанційного навчання та його інтеграцію у серію багатонаціональних заходів, зокрема у RAPID TRIDENT, “Resolute Support”, “Bold Quest” тощо.
Під час зустріч було проведено брифінги щодо досвіду США, Швеції та #НАТО @NATO з розробки та впровадження змішаного навчання у масштабному міжнародному навчанні “#VIKING18”, яке проходило у квітні 2018 року. Під час нього більш ніж 770 учасників пройшли інтерактивні електронні курси, які були розроблені в країнах-членах #НАТО NATO та їх партнерах. Підсумки “VIKING 18” свідчать, що змішана форма навчання може підвищити ефективність і одночасно зменшити вартість багатонаціональних навчань (тренувань).
Учасники семінару розробили умовну п’ятирічну Дорожню карту для реалізації та поетапного вдосконалення змішаного навчання через серію багатонаціональних навчань та заходів. Ця попередня п’ятирічна дорожня карта включає дії високого рівня та етапи для посилення відповідної політики дистанційного навчання, стратегічної комунікації, навчального змісту, систем подачі матеріалу, аналізу даних і візуалізації та досвіду користувачів.
Стратегічне Командування НАТО з трансформації запропонує Консорціуму “Партнерство заради миру” (#PfPC) відкриття проекту, який би дав змогу виконати Дорожню карту. Агентство співпраці з оборонної безпеки США (#DSCA) вивчить можливі ресурси через Фонд ініціатив Уельсу (#WIF) для підтримки цього проекту.
На вересень цього року заплановано проведення щорічної стратегічної консультативної наради робочої групи Консорціуму “Партнерство заради миру”, учасники якої проаналізують Дорожню карту та обговорять хід її виконання.
У перспективі співпраця Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в рамках зазначеної Дорожньої карти є стимулом та одночасно потужним ресурсом для розвитку системи дистанційного навчання в Збройних Силах України, удосконалення як навчально-методичної, так і матеріально-технічної бази дистанційного навчання із залученням спонсорської допомоги.
Прес-служба Національного університету оборони України

#WeAreNATO NATO in Ukraine U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Залишити відповідь