Украина НАТО

НА ВІННИЧЧИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ДЕЛЕГАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-ПОВІТРЯНИХ СИЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ ШТАТУ КАЛІФОРНІЯ

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

НА ВІННИЧЧИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА ДЕЛЕГАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-ПОВІТРЯНИХ СИЛ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ ШТАТУ КАЛІФОРНІЯ

Сьогодні, 13 червня, продовжився робочий візит представників Військово-Повітряних Сил Національної гвардії штату Каліфорнія, під час якого іноземні гості відвідали бригаду транспортної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, що дислокується на Вінниччині.
Під час зустрічі були обговоренні питання перспективних напрямів двостороннього військового співробітництва. Представники бригади транспортної авіації розповіли про специфіку діяльності своєї військової частини, а також показали гостям брифінг-презентацію про діяльність та структуру бригади. Також іноземні гості мали змогу оглянути авіаційну техніку, та дізнатись про технічні особливості та відмінності українських транспортних літаків та вертольотів від американських аналогів.
Сторони обговорили, окрім всього, підготовку до багатонаціонального навчання «Чисте небо – 2018», яке заплановано на осінь цього року.
По закінченню робочої зустрічі між командирами військової частини А1231 та 146-го авіаційного крила ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія, а також між керівництвом Центру управління пошуково-рятувальним забезпеченням польотів авіації Збройних Сил України та 129-го рятувального авіаційного крила ВПС Національної гвардії штату Каліфорнія, були підписані протоколи про наміри до постійних і довготривалих професійних взаємовідносин. Протоколи офіційно засвідчили найщиріші наміри сторін у розвитку взаємної співпраці. Також українські та американські авіатори обмінялись пам’ятними подарунками та сувенірами.

Залишити відповідь