Украина Реформы

Нова українська школа стає реальністю

Лілія Гриневич

Нова українська школа стає реальністю. Сьогодні в МОН ми спільно з Британською Радою в Україні, Ґете-інститутом та Посольством Франції в Україні представили результати пілотування Держстандарту початкової освіти НУШ з іноземних мов.

Загалом участь взяло 134 школи. У перших класах 100 шкіл пілотували новий стандарт та програми з англійської мови, у 23 школах – з німецької та в 11 – з французької.

Коротко про результати: діти вмотивовані навчатися і навіть ділитися знаннями з іншими, вчителі пройшли хороше навчання і загалом задоволені, але деякі педагоги потребують подальшого супроводу (https://bit.ly/2JZrNjh ).

Зараз ми з нашими партнерами також реалізуємо інший спільний масштабний проект – підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови. Загалом йдеться про близько 18,5тис педагогів (https://bit.ly/2shExaU ).

Усе це триває паралельно з масштабним підвищенням кваліфікації 22тис вчителів-класоводів, що з 1 вересня 2018 року братимуть 1-й клас Нової української школи.

Ніколи в історії незалежної України ще не було такого системного підходу до провадження реформи середньої освіти, ніколи ми не мали такої кількості іноземних партнерів, громадських організацій, які поділяли б цінності змін.

Колись Нова школа була мрією, зараз вона поступово стає реальністю. Звісно, бувають проблеми, не все вдається ідеально, але великі справи робляться малими кроками. Мусимо йти вперед заради наших дітей, щоб вони отримали від школи максимум і змогли стати конкурентними в сучасному глобалізованому світі.
#ЗмінюємоОсвітуРазом

P.S давно не робила дописів, але сьогоднішня презентація дала заряд енергії та сил. Тепер писатиму частіше.

Залишити відповідь