Украина НАТО Украина Реформы

#StrongerTogether #СильнішіРазом #WeAreNATO Львівські десантники 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ завершили курс за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U) #JMTGU / Military representatives of Lviv 80th Airborne assault brigade completed the program of Joint Multinational Training Group-Ukraine

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

??️??️??️??️??️??️??️??️ #StrongerTogether #СильнішіРазом #WeAreNATO
Львівські десантники 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ завершили курс за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U) #JMTGU / Military representatives of Lviv 80th Airborne assault brigade completed the program of Joint Multinational Training Group-Ukraine
Сьогодні, 23 червня, відбулась церемонія закриття навчального процесу одного з батальйонів 80 окремої десантно-штурмової бригади за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (JMTG-U). Урочиста церемонія закриття проходила в одному з містечок Міжнародного центру миротворчості та безпеки.
Зі словами привітання до військовослужбовців звернувся начальник Навчального центру підготовки підрозділів Міжнародного центру миротворчості та безпеки підполковник Павло Рожко, який зазначив, що підрозділ засвоїв навчальну програму на відмінно.
А під час свого виступу начальник Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи з підготовки полковник ЗС США Деніс Діллі сказав: «Ми вражені бажанням кожного військовослужбовця до знань. Українські десантники – це еліта, яка показує свої спроможності не тільки під час виконання завдань за призначенням, але і під час навчання».
Також перед присутніми зі словами подяки за допомогу та підтримку в удосконаленні та підвищені рівня професійних навиків військовослужбовців десантно-штурмових військ виступив заступник командувача десантно-штурмових військ – начальник управління ракетних військ і артилерії командування ДШВ полковник Сергій Артамощенко.
– Участь у даному курсі дала змогу опанувати знання щодо планування і проведення операцій у відповідності до стандартів НАТО, – зазначив полковник Сергій Артамощенко.
В ході урочистостей відбулось нагородження військовослужбовців, що відзначились в кращу сторону під час навчального процесу.

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ #ДШВ Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Залишити відповідь