Украина Реформы

Перший бізнес-практикум, проведений Одеською митницею спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та за підтримки Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), ППФ «Пахаренко і партнери» та АТ «ПЛАСКЕ»

https://www.youtube.com/watch?v=xLnd1k83LME&feature=youtu.be,
Олександр Власов

Перший бізнес-практикум, проведений Одеською митницею спільно з Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та за підтримки Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), ППФ «Пахаренко і партнери» та АТ «ПЛАСКЕ», виявився вдалим, цікавим та корисним.
Особливий інтерес викликала пересувна експозиція Музею підробок (УАПП), де кожен міг спробувати відрізнити контрафакт від оригіналу. Приємно, що деякі музейні експонати виявлені саме одеськими митниками.
Говорили про те, як на практиці митниця сприяє правовласникам у захисті прав інтелектуальної власності на кордоні, наскільки відкриті та зручні у користуванні дані митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності, які законодавчі норми потребують удосконалення та як найбільш ефективно використовувати інформаційні Інтернет-ресурси.
У тому числі, йшлося про використання QR-кодів, які можна зчитувати за допомогою мобільних додатків на телефонах. Кожен учасник отримав друковану продукцію з QR-кодамим інформаційних ресурсів, які мають безпосереднє відношення до баз даних об’єктів прав інтелектуальної власності. Така інформація є корисною, як для брокерської спільноти, так і для правовласників та практикуючих юристів.
А про корисність організованого бізнес-практикуму свідчать пропозиції його учасників зробити проведення таких заходів на постійній основі.

Залишити відповідь