Украина Реформы

Військові командно-штабні навчання ЗСУ

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces

АКТИВНА ФАЗА НАВЧАНЬ ВИПРОБУВАЛА НА ФАХОВІСТЬ

Сьогодні, 12 липня, у другу річницю з дня свого заснування та в останній день проведення двосторонніх командно-штабних навчань, повітряне командування «Схід» разом з ПвК «Південь» та оперативними командуваннями «Південь» та «Захід» приступило до заходів активної фази.
Частини та підрозділи угруповання військ, до якого входять ОК та ПвК «Схід», після відпрацювання практичних питань щодо нанесення зосередженого ракетно-авіаційного удару по умовному противнику, уточнення бойових завдань підпорядкованим військам (силам) щодо подальших дій, розпочали протидіяти повітряному нападу. Після радіолокаційної розвідки на визначеному напрямку бойовими розрахунками радіотехнічних військ підрозділи зенітних ракетних військ виявляли та знищували умовного противника.
Фахівці радіоелектронної боротьби встановлювали активні радіоелектронні перешкоди радіозв’язку авіації противника в повітрі, заважали роботі бортових радіолокаційних станцій. Протягом дня особовий склад підрозділів, задіяний у навчаннях, відпрацьовував різні ввідні: відбиття нападу ворожих диверсійно-розвідувальної груп, оперативна заміна пошкоджених вузлів та агрегатів, згортання та розгортання техніки при швидкій зміні позиції тощо.
Керівник навчань – командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов, під час перебування на польовому пункті управління повітряного командування «Схід» дав високу оцінку діям особового складу, який успішно впорався з усіма поставленими завданнями в ході двосторонніх навчань.

Прес-центр Повітряного командування “Схід”
Залишити відповідь