Украина и Канада

Майже рік, як набула чинності Угода про вільну торгівлю Україна-Канада

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Канада – великий друг та партнер України. Майже рік, як набула чинності Угода про вільну торгівлю Україна-Канада. І одразу маємо позитивний ефект – двосторонній товарооборот у 2017 році зріс на 42%, в тому числі експорт товарів з України до Канади на 74,4%, а за 5 місяців 2018 року він зріс на 37,1% відносно аналогічного періоду торік.

Сьогодні в Києві з офіційним візитом перебуває Міністр з питань міжнародного розвитку Канади Marie-Claude Bibeau Разом з Степан Кубів вони обговорили хід українських реформ, поточні та перспективні напрямки співпраці між нашими країнами.

А ще пані Міністр повідомила, що Канада започатковує новий проект допомоги Україні на загальну суму $30 млн, які будуть спрямовані на розвиток підприємців та підприємництва в Україні. Один з пріоритетів – розвиток жіночого підприємництва. Загалом, на сьогодні, Канада вже реалізовує 11 проектів міжнародної технічної допомоги Україні, загальний бюджет яких складає 137,5 млн канадських доларів ($116,8 млн).

Щоб продовжити ефективну торговельно-економічну співпрацю України з Канадою у другій половині жовтня у Канаді проведемо українсько-канадський бізнес-форум, який неодмінно стане важливою подією для обох наших країн.

Nataliya Mykolska

Залишити відповідь