Украина и ЕС Украина Реформы

Розбудова мережі розумних міст у широкому розумінні можна розглядати як локальний прояв переходу до цифрової чи платформенної економіки

Програма EGAP

Уже завтра о 14:00 стартує E-democracy+Smart City: куди прямуємо?

Розбудова мережі розумних міст у широкому розумінні можна розглядати як локальний прояв переходу до цифрової чи платформенної економіки.

Важливим результатом цифрової трансформації стає активніше залучення жителів міст до розбудови міста за рахунок технологій. Таким чином, громадяни стають повноцінним партнером бізнес-процесів. І мова уже йде не просто про public-private partnership, а про public-private-people partnership.

Тому культивування і розбудова сервісів, що сприяють активізації громад і міських спільнот, створення інструментів е-демократії є гармонійним і логічним продовженням концепції розумного міста.

На прикладі Дніпра разом з Jaanika Merilo та Дніпровська міська рада просто завтра ми спробуємо розібратися:

1) як концепція розвитку е-демократії посилює розвиток розумного міста,
2) які виклики відчувають органи влади, е-дем та IT-спільнота, і які можуть бути рішення,
3) яких імпульсів і рішень потребує Дніпро у плані інтеграції сервісів е-демократії,
4) поточні проекти, ініціативи і плани.

Сила обговорення – у можливості побачити ситацію з різних боків, різними очима, виходячи із різних акцентів і важливостей. Ми побачимо картинку у масштабі, опираючись на різноманіття.

Реєструйтесь за посиланням у описі події і побачимось завтра о 14:00!

Перебуваєте у іншому місті, але маєте думки з приводу. кейси, на які б хотіли звернути увагу учасників обговорення, питання, що потребують відповідей, лишайте просто у коментах!

Подія організована в рамках реалізації швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа та партнерами у співпраці з Державне агентство з питань електронного урядування України і фінансується Швейцарським бюро співробітництва.

Залишити відповідь