Основные новости

Наближення законодавства України в сфері сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності з відповідними нормами та стандартами ЄС

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Учора в Міністерстві інфраструктури України відбулась заключна конференція проекту Twinning «Наближення законодавства України в сфері сертифікації аеродромів/аеропортів та льотної придатності з відповідними нормами та стандартами ЄС». Окрім сприяння адаптації законодавства, Проект був спрямований на підтримку формування державної політики щодо розвитку авіаційного сектору.

З нагоди завершення проекту Twinning, Міністр інфраструктури Volodymyr Omelyan відзначив допомогу цього проекту у застосуванні найкращих європейських практик та збільшення економічної ефективності та безпеки авіації. “Україна є частиною європейської транспортної інфраструктури і ми плануємо наш розвиток та зростання відповідно до європейських тенденцій. Свідченням цього є нещодавно прийнята стратегія «Drive Ukraine 2030», яка ставить перед собою амбітні цілі у сфері розвитку авіаперевезень, зокрема розвиток регіональних аеропортів. Україна і далі виконуватиме свої міжнародні зобов’язання щодо розвитку авіаційного сектору, який залишається одним із пріоритетних напрямків співпраці між Україною та ЄС” – підкреслив Володимир Омелян.

Міністерство інфраструктури України

Залишити відповідь