Украина НАТО

Національний оборонний Хакатон України – розвиток військової IT сфери, платформа нових знань, взаємосумісність з #НАТО

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Національний оборонний Хакатон України – розвиток військової IT сфери, платформа нових знань, взаємосумісність з #НАТО: День 3 / First #Ukrainian #Defence #Hackathon #UDH – Development of military #IT sphere, platform for new knowledge, #NATO NATO interoperability: Day 3

Третій день роботи Першого національного хакатону з питань галузі безпеки і оборони України в інноваційному парку UNIT.City за підтримки фахівців НАТО сконцентрував інтелектуальні та творчі сили учасників синіх команд на вирішенні ключових положень поставлених напередодні завдань.

Один із учасників Хакатону, представник Збройних Сил України Дмитро Теслов, капітан команди «#MITIHHedgehogs» Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зазначив, що «Розвиток IT сфери в Україні, зокрема військової, – одна з найважливіший задач на сьогоднішній день. Тому даний захід є важливим, корисним та мотивуючим, адже він демонструє, що Україна не відстає від міжнародних стандартів та прагне до взаємосумісності з НАТО».

Ще одним ключовим спостереженням про Хакатон ділиться також військовослужбовець Збройних Сил України Іван Зайцев, капітан команди «#DMA» Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут: «Хакатон – це можливість поспілкуватися з учасниками та гостями заходу та спільно попрацювати. Взаємодія надзвичайно важлива, зокрема у вирішенні нагальних завдань».

«Хакатон – це платформа нових знань. Хочу відмітити користь лекцій від партнерів заходу, які довелося відвідати. Вони дають розуміння, до яких стандартів треба рухатись, і що сьогодні використовується для організації обміну інформацією у секторі оборони та безпеки у міжвідомчому та міждержавному контексті» – визначив своє бачення Хакатону Іван Ткаченко, учасник команди «#SBGS» Державна прикордонна служба України.

Також 25 липня продовжились лекції для всіх учасників Хакатону. Всі бажаючі могли отримати нові знання та ідеї від ключових спікерів НАТО з визначеної тематики.

Підполковник Марко Гангі, Голова відділу оперативного оцінювання, Центр передового досвіду НАТО з питань командування та управління #NATOC2COE NATO Command and Control Centre of Excellence дав своє бачення на тему: «Майбутнє пункту управління».

Підполковник Іво Грейбер, Штабний офіцер з управління ІТ-сервісами та FMN, Відділу командування та управління, розгортання та забезпечення, Штабний елемент в Європі Командування ОЗС НАТО з трансформації #NATOACT NATO – Allied Command Transformation (ACT) презентував тему: «Federated Mission Networking 101».

У свою чергу, підполковник Ієн Барнс, Штабний офіцер з FMN, Відділ операцій, вимог та планів, Штаб С3 штаб-квартири НАТО, поділився своїми професійними поглядами на тему: «Розширення спільноти FMN та набуття статусу афілійованого учасника».

Представник Збройних Сил Канади Canadian Armed Forces, підполковник Александр Кот, Старший штабний офіцер з кібербезпеки, зв’язку та електроніки, Спільне представництво Канади при НАТО оповів про «FMN з досвіду Канади».

Новини / News: https://udh.in.ua

#defencehakhaton #UADefenceHakhathon #WeAreNATO #StrongerTogether #МиНАТО #СильнішіРазом

Віктор Муженко Ivanna Klympush-Tsintsadze Ірина Фріз / Iryna Friz Міністерство оборони України Офіс Реформ МОУ Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України Командування ВМС ЗС України NATO in Ukraine NATO-Ukraine Professional Development Programme NATO Communications and Information Agency (NCI Agency) Stratcom Ukraine Житомирський військовий інститут Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції National Guard of Ukraine Національна поліція України Департамент кіберполіції Національної поліції України ДСНС України The State Service for Special Communication and Information Protection The Security Service of Ukraine Державна прикордонна служба України IQusion Everest.ua Wise IT Ukraine

Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України
Фото Stratcom Ukraine

Залишити відповідь