Украина Реформы

Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем має бути підписана до кінця 2018 року

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Угода про вільну торгівлю з Ізраїлем має бути підписана до кінця 2018 року! Про це сьогодні домовилися Степан Кубів та Міністр економіки та промисловості Держави Ізраїль Елі Коен. Також на зустрічі, яка відбулася в рамках торговельної місії, мова йшла про співпрацю у сфері високих технологій та цифрової економіки, кооперації для виробництва продукції з високою доданою вартістю.

Ми маємо позитивну тенденцію у розвитку торгівлі. У 2017 в Ізраїлі купили на 21% більше українських товарів і послуг ніж у 2016 році. Всього на майже $800 млн. Але бачимо більше можливостей для торгівлі і кооперації. Тому поставили за мету збільшити товарообіг Україна-Ізраїль до $2 млрд на рік!

Наша країна цікава іноземним інвесторам, на цьому було наголошено на Українсько-ізраїльському бізнес-форумі. Сьогодні ми пропонуємо стабільну економіку, яка зростає та привабливі умови для ведення бізнесу. Водночас українські та ізраїльські компанії мають унікальні можливості для торгівлі, включаючи безмитний доступ на ринок обсягом 800 млн споживачів. А Угода про вільну торгівлю без жодного сумніву дасть значний поштовх для розвитку двосторонніх відносин.

#експортуй

Nataliya Mykolska

Залишити відповідь