Украина Реформы

Власне виробництво сонячних панелей в Україні

Ukraine Now

У Вінниці будують сучасний завод з виробництва сонячних панелей

Проектна потужність заводу складе 400 МВт на рік, а прогнозований річний обсяг товарної продукції очікується в обсязі 180 млн $. Майбутній завод забезпечить роботою близько 400 вінничан.

Сьогодні на підприємства KNESS GROUP завітали голова обласної Вінницької державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, а також голова правління Спілки підприємців “СТІНА” Олександр Печалін, повідомляє прес-служба компанії.

Вони ознайомилися з виробничими потужностями, інноваційними розробками у сфері відновлюваної енергетики, будівництвом сучасного заводу з виробництва сонячних панелей та нової адміністративної будівлі KNESS.

Як повідомлялося раніше, ТОВ «НЕСС ЕСТЕЙТ» у 2018/19 роках збудує завод з виробництва сонячних панелей проектною потужністю виробництва 400 МВт на рік.

ТОВ «НЕСС ЕСТЕЙТ» входить до складу групи компаній KNESS – української групи компаній міжнародного рівня, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної і відновлюваної енергетики. На сьогодні KNESS GROUP реалізовано 85 проектів в традиційній та відновлюваній енергетиці; побудовано 27 ФЕС у шести областях України загальною піковою потужністю понад 197 МВт; виготовлено 143 МВт обладнання для 19 ФЕС.

Дивіться також:
В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелей

В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелей

В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелейКомпанія Енхол відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.У Держенергоефективності також зазначають, що розвиток сонячної енергетики в Україні набирає обертів. Тільки за 3 місяці 2018 го встановлено 100 МВт, що становить майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.Стрімко зростає і попит на сонячні панелі і серед приватних домогосподарств. Якщо на початку 2015 тільки 40 сімей встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець першого кварталу 2018 року – вже 3553 родини перейшли на сонячну електроенергію.Нагадаємо, що в 2018/19 роках у Вінниці збудують завод із виробництва сонячних панелей потужності виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом займатиметься компанія Несс Естейт.Підписуйтесь на Ukraine Now

Slået op af Ukraine Now i Lørdag den 19. maj 2018

Залишити відповідь