Украина НАТО

Завершено остаточний вибір засобів та комплексів зв’язку, які нині найбільше підходять Збройним Силам України

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

??️??️??️??️ #StrongerTogether #WeAreNATO #СильнішіРазом #МиНАТО
Завершено остаточний вибір засобів та комплексів зв’язку, які нині найбільше підходять Збройним Силам України / The final selection of communication facilities and equipment that are currently most suited for the Armed Forces of Ukraine.
Military units are equipped with signal and communication equipment at the expense of the state budget of Ukraine, as well as logistical assistance from the U.S. Department of State, UK government, Justin Trudeau the Government of Canada, – said the chief of the Signal Forces of the Armed Forces of Ukraine Major General Volodymyr Rapko.

Про це сьогодні, 08 серпня, під час брифінгу в Генеральному штабі ЗС України повідомив начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України генерал-майор Володимир Рапко.

– Війська зв’язку Збройних Сил України у період з 2014 по 2018 рік отримали величезний досвід з організації зв’язку під час проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, міжнародних навчань та тренувань. З урахуванням зазначеного та враховуючи досвід інших країн, здійснено та завершено остаточний вибір засобів та комплексів зв’язку, які найбільш підходять Збройним Силам України на даному етапі, – зазначив він.

Під час брифінгу йшлося про спроможності видів та родів зв’язку та їх комплексне використання при виконанні завдань. Зокрема, про організацію та застосування проводового, цифрового радіорелейного та широкосмугового, тропосферного, супутникового, фельд’єгерсько-поштового зв’язку тощо.

– Ми широко використовуємо техніку як військового, так і подвійного призначення виходячи з розумної достатності. Вживаються заходи щодо впровадження систем вітчизняного виробництва. Сьогодні сучасний цифровий зв’язок широко застосовується у Збройних Силах України, – наголосив генерал-майор Володимир Рапко.

За бюджетні кошти та кошти підприємств розроблено новітні цифрові радіорелейні станції. Триває заміна застарілих радіорелейних станцій на новітні, надходять тропосферні станції з покращеними характеристиками. Для здійснення стійкого управління військами перебувають в експлуатації понад 1000 терміналів супутникового зв’язку.

– За 4 роки у Збройних Силах України практично вилучено короткохвильові та ультракороткохвильові радіозасоби виробництва колишнього СРСР та використовуються новітні цифрові радіозасоби і допоміжне обладнання. Вживається низка невідкладних заходів для забезпечення сучасними радіозасобами частин і підрозділів Збройних Сил України.

Військові частини укомплектовуються радіозасобами за рахунок державного бюджету України, а також матеріально-технічної допомоги від уряду США, Великої Британії, Канади, – наголосив начальник військ зв’язку Збройних Сил України.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine British Embassy, Kyiv Embassy of Canada in Ukraine Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України

Залишити відповідь