Украина НАТО

Виступ українських військових льотчиків у Польщі на «International Airshow-2018» отримав схвальні відгуки від іноземних колег

Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces


Виступ українських військових льотчиків у Польщі на «International Airshow-2018» отримав схвальні відгуки від іноземних колег

Делегація Повітряних Сил ЗС України, яку очолював перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, повернулася до України після успішної участі в міжнародному авіаційному показі «International Airshow-2018».
Захід проходив на авіаційній базі Радом та відбувався з нагоди святкування 100-ї річниці з дня створення Збройних Сил Республіки Польща.
В авіаційному показі, який проходив 24 та 25 серпня, взяв участь особовий склад та авіаційна техніка Повітряних Сил Збройних Сил України. Україна була представлена на статичному показі літаками Су-25УБ та Ан-26, Су-27 у виконанні демонстраційних польотів.
Цього року в авіаційному показі льотчики-інструктори Олександр Оксанченко та Юрій Булавка на учбово-бойовому літаку Су-27, попри примхи погоди, показали свою нову пілотажну програму. Виступ українців отримав схвальні відгуки від іноземних колег та авіаційних фанатів Європи.
Під час «International Airshow-2018» українські військові льотчики обмінялися досвідом із льотними екіпажами інших країн, обговорили з іноземними колегами взаємовигідні напрями двостороннього військового співробітництва.
За словами генерал-лейтенанта Аркадія Вашутіна, на авіаційній базі Радом відбулася презентація авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрація її можливостей в повітрі та наземному показі, що загалом сприяла підтриманню іміджу Збройних Сил України на міжнародному рівні.
Окрім того, в ході візиту до Республіки Польща, українська делегація відвідала Академію ВПС ЗС Республіки Польща, де ознайомилася з навчально-матеріальною базою військового вишу, системою підготовки військових льотчиків.
фото з пілотажу Jakub Zurek
Залишити відповідь