Украина и ЕС

11 вересня 2018 року в м. Києві відбулось друге засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки під співголовуванням Міністра Ігор Насалик та Міністра торгівлі та промисловості Норвегії Torbjørn Røe Isaksen

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

11 вересня 2018 року в м. Києві відбулось друге засідання Українсько-норвезької Міжурядової комісії з питань співробітництва у галузі торгівлі, підприємництва та економіки під співголовуванням Міністра Ігор Насалик та Міністра торгівлі та промисловості Норвегії Torbjørn Røe Isaksen.

За результатами засідання була підписана спільна заява, в якій сторони відзначити позитивну тенденцію у двосторонній торгівлі та інвестиційному співробітництві протягом останнього року та погодились щодо пріоритетних завдань у 2009 році, зокрема: продовження створення сприятливих та передбачуваних умов для посилення торговельно-інвестиційної співпраці між країнами; продовження підтримки Норвегією процесу реформ в Україні; продовження розвитку та зміцнення співробітництва в галузі торгівлі морепродуктами, енергоефективності та відновлювальної енергетики, ІТ, туризму; вивчення можливостей співробітництва в нових галузях та ін.

Від Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції участь у заході взяла керівник експертної групи з питань співробітництва в окремих секторах економіки Yuliya Garyacha, яка поінформувала учасників про стан процесу реформ в Україні та роботи, які здійснюється в рамках європейської інтеграції.

Залишити відповідь