Украина и ЕС Украина Реформы

Українські регіони визначать свої конкурентні переваги та зможуть отримати доступ до додаткового фінансування ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Українські регіони визначать свої конкурентні переваги та зможуть отримати доступ до додаткового фінансування ЄС! Як скористатися можливістю? Вмощуйтеся зручніше, зараз ми все розповімо.

Україна уже рік активно працює над імплементацією підходу смарт-спеціалізацій. “Смарт-спеціалізація” дає можливість об’єктивно визначати та розвивати пріоритети промислового та інноваційного розвитку регіонів. Вона враховує унікальні можливості для розвитку та зростання конкретного регіону, його конкурентні переваги, його пріоритетні сфери для розвитку та інвестицій.

У рамках співпраці національної команди на чолі з МЕРТ із Європейською Комісією за підтримки Офіс реформ Кабінету Міністрів України було обрано 3 пілотних регіони, в яких буде визначено смарт-спеціалізацію: Харківська, Одеська та Запорізька області. В другій черзі проекту візьмуть участь Черкаська та Закарпатська області.

До кінця 2019 року має завершитися аналіз даних згідно з підходом смарт-спеціалізацій в усіх регіонах України. Тим регіонам, які визначать свою смарт-спеціалізацію та отримають підтвердження Європейською комісією, буде відкрито доступ до фінансової та технічної підтримки ЄС, зокрема в рамках програм Horizon 2020 та СOSME.

В цьому регіонам допомагатимуть фахівці МЕРТ та дослідницький центр Європейської комісії, чиїм коштом і будуть профінансовані всі необхідні заходи.

Далі буде…

Max Nefyodov Александр Черных (Alexandr Chernykh) Ольга Болибок (Olga Bolibok) Нино Дамения (Nino Damenia) Rostyslav Tomenchuk Мінрегіон

Залишити відповідь