Украина Реформы

Німецька компанія LEONI будує в Коломиї завод на 1500 робочих місць, який буде виготовляти кабельно-провідникову продукцію для Audi, Voksvagen та Porsche

Ukraine Now

Німецька компанія LEONI будує в Коломиї завод на 1500 робочих місць, який буде виготовляти кабельно-провідникову продукцію для Audi, Voksvagen та Porsche

У Коломиї Івано-Франківської області німецька компанія LEONI будує другу чергу заводу з виробництва кабельно-провідникової продукціїї.

Про це повідомляє прес-служба будівельної компанії Kesz UA Holding

Першу чергу заводу Leoni на 800 робочих місць відкрили у Коломиї 29 вересня минулого року. Вона займає площу у 6500 м² та була збудована менш, ніж за 10 місяців.
Обсяг інвестицій у першу чергу склав – 20 мільонів євро.

Будівництво другої черги розпочалось цього року.
Друга черга заводу має площу 10 000 м² та створить додатково 1500 робочих місць.
До 2020 року підприємство планує розширитися до 40 000 м², та створити ще 5000 робочих місць.

Наразі на будівництві другої черги завершуються загальнобудівельні роботи та триває підготовка до інженерних робіт.

Німецька компанія LEONI розробляє і виготовляє високоякісну продукцію – комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою. Виготовлені на заводі LEONI в Україні кабельні мережі постачають на заводи Польщі, Словаччини, Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Бельгії, Великобританії, США, Австрії, де комплектують автомобілі світових брендів «Опель», «Порше», «Фольксваґен», «Ауді» та «Ламборґіні».

Дивіться також: За три роки в Україні відкрилось 124 заводи https://www.facebook.com/uanow/videos/1721994204488459/

Залишити відповідь