Украина и Канада Украина НАТО

24 вересня, на території Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась церемонія передачі повноважень між канадськими підрозділами операції «#OpUNIFIER» Canadian Armed Forces in Ukraine Canadian Armed Forces Canadian Army, яка триває в рамках міжнародного військового співробітництва між Україною та Канадою

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

??️??️ Сьогодні, 24 вересня, на території Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась церемонія передачі повноважень між канадськими підрозділами операції «#OpUNIFIER» Canadian Armed Forces in Ukraine Canadian Armed Forces Canadian Army, яка триває в рамках міжнародного військового співробітництва між Україною та Канадою.

У зазначеному заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук Roman Vashchuk, заступник командувача командування Об’єднаних операцій Канади CAF Operations — начальник штабу генерал-майор Уільям Сеймур, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук та інші.

В урочистій обстановці підполковник Фрейзер Олд, передав повноваження операцією «UNIFIER» підполковнику П’єру Леру. Разом із генерал-майором Уільямом Сеймуром вони закріпили цей факт своїми підписами у відповідних протоколах.

— Важливим є те, що наша місія націлена на оперативно-стратегічну трансформацію, своєрідну допомогу у зміцненні та розвитку Збройних Сил України, — зазначив Надзвичайний та Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук. — Наша ціль — зробити так, щоб українські війська мали змогу проводити повний цикл навчання та підготовки своїх військовослужбовців відповідно до стандартів НАТО.

— Разом з керівництвом Збройних Сил України ми високо оцінюємо роботу військовослужбовців Канади. Разом з тим, з кожною ротацією ми ставимо перед собою нові цілі. Ми розвиваємось, — наголосив заступник командувача командування Об’єднаних операцій Канади — начальник штабу генерал-майор Уільям Сеймур. — Ми бачимо перед собою нові вершини і досягаємо їх. Це є нашою головною метою.

Слід відзначити, що під час церемонії найкращі військовослужбовці Збройних Сил Канади отримали заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України, почесні нагрудні знаки начальника Генерального штабу Збройних Сил України, почесні пам’ятні відзнаки від начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Подяки від голови Львівської облдержадміністрації.

Довідка. Нагадаємо, що операція «UNIFIER» триває з вересня 2015 року. З початку операції «UNIFIER» Уряд Канади наголосив, що 200 канадських військовослужбовців перебуватимуть в Україні до березня 2017 року. 6-го березня 2017 року уряд Канади продовжив цю місію, оголосивши про наступний її перегляд у березні 2019 року. Операція «UNIFIER» є частиною внеску Канади в розвиток України.
Embassy of Canada in Ukraine

Залишити відповідь