Рекомендую Украина и ЕС Украина Реформы

11.09.2018Ukraine Baseline Measurement Report 2018_UA.pdf

Источник: 11.09.2018Ukraine Baseline Measurement Report 2018_UA.pdf

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Відбулася зустріч Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнко з керівником групи підтримки України в Європейській комісії Пітером Вагнером.

Зустріч було присвячено питанню взаємодії України з ЄС задля успішного проведення реформи у сфері державного управління. Співрозмовники проаналізували базовий звіт SIGMA щодо загального стану державного управління в Україні.

У ході зустрічі Міністр Кабінету Міністрів підкреслив ключову роль реформи державного управління. «Для нас дуже важливо провести реформу держуправління за максимально високими стандартами, адже вона – «мати» всіх інших реформ. І я вдячний Пітеру Вагнеру за високу оцінку вже здійснених змін», – зазначив Олександр Саєнко.

Довідково: SIGMA (Support for Improvement in Governance and Management) є спільною ініціативою Європейського Союзу та Організації економічного співробітництва та розвитку. В рамках цієї ініціативи були розроблені ключові принципи оцінки державного управління в контексті розширення ЄС та Європейської політики сусідства.

Звіт ініціативи SIGMA щодо стану державного управління в Україні є першою комплексною детальною оцінкою цієї сфери в Україні. Окрім оцінки поточної системи державного управління, у звіті зазначені ключові короткострокові рекомендації задля поліпшення доступності адміністративних послуг.

Зі звітом ви можете ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2zylFrX

Залишити відповідь