Украина и ЕС Украина Реформы

Підписали Меморандуми про взаєморозуміння у сфері інтелектуальної власності(ІВ)

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Як пройшов ваш тиждень, продуктивно? Ось в української делегації на Генеральній Асамблеї Всесвітньої організації інтелектуальної власності в Женеві – дуже.

Отже, чого вдалося досягти:

Підписали Меморандуми про взаєморозуміння у сфері інтелектуальної власності(ІВ) з Естонією ??, Перу ??, Словаччиною ?? , Чилі ??, Білорусією ??, Польщею ??, Литвою ??, Францією ?? та Мексикою ??. З Туреччиною ?? та Іспанією ?? підписали Робочі плани з імплементації меморандумів. Це важливо, бо саме в Женеві ми заклали фундамент для подальшої взаємодії у сфері ІВ та створили умови для реалізації нових ініціатив. Україна та держави-підписанти мають обопільний інтерес та реальні перспективи по співробітництву в галузі.

А ще команда Мінекономрозвитку зустрічалася з Генеральним Директором ВОІВ Френсісом Гаррі, де було підписано Меморандум щодо створення в Україні інституту арбітражу та медіації у сфері інтелектуальної власності.

Наша кінцева ціль – встановлення в Україні ефективної системи охорони та захисту прав ІВ. А Генеральна Асамблея ВОІВ – найкращий майданчик для обміну досвідом та ефективними світовими практиками.

Mikhail Titarchuk

Залишити відповідь