Украина и ЕС Украина НАТО

Керівник експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу європейської та євроатлантичної інтеграції Oleksiy Genchev під час ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration

Основним завданням у сфері євроатлантичної інтеграції є забезпечення інституційної спроможності задля ефективного двостороннього діалогу з Північноатлантичним альянсом та кращого розуміння даного процесу громадянами України. Про це зазначив керівник експертної групи взаємодії з НАТО Урядового офісу європейської та євроатлантичної інтеграції Oleksiy Genchev під час ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму.

Так, євроатлантична інтеграція з наступного року може отримати набагато амбіційнішу та чіткішу інституційну платформу. «Ми підготували новий формат та модальність Річної національної програми під егідою комісії Україна-НАТО, яка за своїми цілями та масштабом не поступається планам дій щодо членства в Альянсі», – повідомив Олексій Генчев.

Керівник експертної групи також зазначив, що наближення до стандартів НАТО, це не тільки питання обороноспроможності та реформ у сфері безпеки, це також відповідність стандартам взаємної поваги, нового відношення до людей та гендерної рівності зокрема.

Залишити відповідь