Украина Реформы

ВАЖЛИВО З ГІРНИКА НА ДОНЕЦЬК, АВДІЇВКУ І МАР’ЇНКУ НЕВДОВЗІ МОВИТИМУТЬ В ЕФІРІ +12 УКРАЇНСЬКИХ FM-РАДІОСТАНЦІЙ ТА +8 ЦИФРОВИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Сергій Костинський разом з Yana Kholodnaya та 33 іншими особами.
1 жовтня о 19:20
#ВАЖЛИВО З ГІРНИКА НА ДОНЕЦЬК, АВДІЇВКУ І МАР’ЇНКУ НЕВДОВЗІ МОВИТИМУТЬ В ЕФІРІ +12 УКРАЇНСЬКИХ FM-РАДІОСТАНЦІЙ ТА +8 ЦИФРОВИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Національна рада при погодженні Міністерство інформаційної політики України видає дозволи на тимчасове телерадіомовлення (за спрощеною процедурою) з міста Гірник Донецької області.

Юрій Стець Юрій Артеменко Вадим Черниш George Tuka Вікторія Сюмар

Вже протягом найближчих місяців +8 українських телеканалів і +12 радіостанцій зможуть охопити своїм ефірним сигналом одну з останніх “білих плям” на лінії розмежування, зокрема райони, де знаходяться Авдіївка і Мар’їнка.

Також потужний ефірний сигнал українських телерадіомокомпаній буде спрямований з Гірника на тимчасово окупований Донецьк і його околиці.

★ +12 FM-РАДІОСТАНЦІЙ

Вже отримали від Національної ради дозволи і знаходяться на етапі запуску мовлення з Гірника:

☆ Армія FM
☆ UA: Українське радіо
☆ Радіо НВ
☆ Країна ФМ
☆ Вільне радіо (Бахмут)
☆ Русское Радио Украина
☆ RadioM (Слов’янськ)

Знаходяться на етапі отримання дозволів на тимчасове мовлення:

☆ Радіо Голос Донбасу
☆ UA:Радіо Промінь
☆ Radio ROKS Ukraine
☆ Тризуб ФМ / Tryzub FM (Карлівка, Сартана)
☆ Перець FM

★ +8 ЦИФРОВИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

Вже отримали дозволи на тимчасове мовлення і готуються до запуску в стандарті DVB-T2 з нового локального мультиплексу в Гірнику:

☆ UA: Перший
☆ Телеканал UA: Донбас
☆ UATV українською
☆ 5 канал
☆ Телеканал “Прямий”
☆ Телеканал ICTV
☆ телеканал СТБ
☆ Телеканал Донбасс (ТРК “Украина”)

Телерадіокомпанії, які отримали або в найближчий час отримають тимчасові дозволи за спрощеною процедурою, мають можливість розпочати мовлення з нової щогли висотою 190 метрів, монтаж якої в Гірнику здійснила компанія Телемережі України.

Нова щогла в зоні з особливим режимом мовлення є черговим прикладом якісної співпраці органів державної влади і комерційних інституцій у питаннях ефективної розбудови українського телерадіопростору.

★★★

Також в найближчі місяці буде збільшена потужність цифрового телевізійного мовлення з локального мультиплексу Концерн РРТ у Волновасі Донецької області – до 2 кВт.

Таким чином, +7 цифрових телеканалів зможуть збільшити свою аудиторію в Донецькій області, зокрема, на тимчасово окупованих територіях.

★★★

Розвиток українського радіо і телебачення в зоні з особливим режимом мовлення здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.

PS

В інфографіках зазначені теоретичні карти покриття телевізійним цифровим і FM-радіосигналом сигналом з найбільш потужних передавачів, які планується розмістити в Гірнику у найближчий час.

УКРІНФОРМ Детектор медіа Донбасс Реалии Радіо Свобода Суспільне мовлення Інформаційні війська України

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України

#ДонецькЦеУкраїна #МінСтець #НацРада #КРРТ #УДЦР #МінТОТ #КомітетСвободиСлова

Залишити відповідь