Украина и ЕС Украина НАТО Украина Реформы

Огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі ЄС та адаптації законодавства в Україні. Опублікований 27-ий випуск охоплює період з 1 серпня по 30 вересня 2018 року

Government Office for European and Euro-Atlantic Integration
https://www.kmu.gov.ua/storage/app/media/uploaded-files/EU%20Law%20and%20Legal%20Approximation%20Developments%20Review%20for%20Ukraine%20No%2027.pdf
Друзі, пропонуємо вашій увазі огляд розробок у законодавстві ЄС, правовому аналізі ЄС та адаптації законодавства в Україні.
Опублікований 27-ий випуск охоплює період з 1 серпня по 30 вересня 2018 року.

Огляд створено в рамках проекту Association4U разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зокрема у даному випуску ви можете дізнатися про ініціативу Президента України щодо внесення змін до Конституції України з метою підтвердження європейського та євроатлантичного курсу України, прийнятий Верховною Радою проект Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» від 23 березня 2017 року №6229, приєднання України до Метричної конвенції, а також про результати 8-го засідання Парламентського Комітету асоціації Україна-ЄС та ознайомитися зі Звітом Міністерства екології та природних ресурсів щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за I та ІІ квартали 2018 року.

Крім того, в огляді містяться посиланнями на аналітичні матеріали в рамках кампанії «Євроінтеграція. Сила можливостей» та на низку останніх рішень Суду ЄС щодо недопущення дискримінації та захисту персональних даних.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
Міністерство екології та природних ресурсів України
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Залишити відповідь