Украина НАТО

Міжнародне співробітництво Сухопутних військ Збройних Сил України зі збройними силами країн НАТО, проводимо на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ «Світла Лавина – 2018»

Сергій ПопкоРозвиваючи міжнародне співробітництво Сухопутних військ Збройних Сил України зі збройними силами країн НАТО, проводимо на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ «Світла Лавина – 2018».
Темою навчання є «Застосування багатонаціонального інженерного батальйону при ліквідації наслідків стихійного лиха в басейні річки Тиса на території України».
У навчанні приймають участь інженерні та інженерно-технічні підрозділи України, Словаччини, Угорщини та Румунії. Багатонаціональний інженерний батальйон виконує навчальні завдання у взаємодії з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Національної гвардії України.
Практичні заходи зосереджені на евакуації та недопущенні загибелі населення, вивозу державного та власного майна з районів стихійного лиха.
Результатом навчань має стати удосконалення практичних навичок офіцерів штабу батальйону в організації і виконанні задач щодо надання допомоги населенню під час повені та ліквідації наслідків повені.
Переконаний, що спільне вирішення навчальних та бойових завдань з військовими підрозділами країн НАТО є найбільш ефективним способом наближення наших Збройних Сил до стандартів НАТО, зміцнення дружби та партнерства між Україною та НАТО.

Залишити відповідь